loopgroep beilen bodywalk beilen


Uitslagen 2017



Leden van Loopgroep Beilen kunnen hun uitslagen doorgeven naar:

Indien de opgave wordt gedaan voor zondagavond 10 uur dan wordt de uitslag doorgegeven aan de krant van Midden-Drenthe. Of het bericht wordt geplaatst bepaalt de krant. Zie ook de website van deze krant voor de uitslagen.

Foto's, leuke anecdotes en andere wetenswaardigheden van de gelopen wedstrijd zijn welkom, evenals een leuk verslag van de wedstrijd. Verslagen zijn terug te vinden op de pagina met verslagen.

rood = podiumplaats (bij de eerste 3)

2017
Datum Wedstrijd Afstand Naam Tijd
17-09 Dam tot Damloop -
Amsterdam
10 EM Wim van der Lelie 1:36:09 
10-09 Jungfrau marathon -
Interlaken (CH)
MAR Frank Ottenhof 5:06:37
10-09 Burgumrun 10 km Jan Uiterwijk 45:59
09-09 Run Winschoten -
10 x 10 estafette
10 km Frans Raven
Mirjam Boers
Janny Weurding
Henk de Groot
Ronneke v/d Molen
Esher Kerssies
Marco Bakker
Jan Roeles
Klaas Haveman
Geke v/d Heuvel
45:19
55:06
58:10
50:32
55:04
54:25
42:11
45:26
50:50
52:38
03-09 Roekenloop - Weidum 31:47 Jan Uiterwijk 31:47
01-09 Volksloop Ooststellingwerf -
Oosterwolde
4 EM Jan Uiterwijk 28:23
29-08 Brinkloop Diever 5 km Mirjam Boers
Janny Weurding
27:07
29:24
27-08 Bommen Berendloop -
Groningen
10 km Erik Muggen 52:27
26-08 Loop voor Hoop - Wormer 9,5 km Wim van der Lelie 53:49
22-08 Brinkloop Diever 5 km Mirjam Boers
Wim van der Lelie
Janny Weurding
26:33
27:39
29:06
19-08 Hoeve aan den wegloop -
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 48:14
15-08 Brinkloop Diever 5 km Wim van der Lelie
Janny Weurding
28:04
29:25
11-08 De 7 van Zevenhuizen 7 km Marco Bakker 28:46
08-08 Brinkloop Diever 5 km Janny Weurding 29:14
05-08 Hoeve aan den wegloop -
Oude Willem
16,4 km Anno Brandsema 1:19:29
01-08 Brinkloop Diever 5 km Wim van der Lelie
Janny Weurding
28:15
29:06
29-07 Halve marathon Lauwersoog
- Ulrum
HMAR Marco Bakker 1:42:57
29-07 Hoeve aan den wegloop -
Oude Willem
6 km
10,3 km
Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
30:13
47:32
25-07 Brinkloop Diever 5 km Wim van der Lelie
Janny Weurding
27:42
28:51
22-07 Hoeve aan den wegloop -
Oude Willem
10,3 km Jan Uiterwijk 46:48
18-07 Brinkloop Diever 5 km Anno Brandsema
Henriėtte Pepels
Wim van der Lelie
Janny Weurding
22:16
22:17
28:08
29:09
15-07 Midzomeravondmarathon -
Diever
10 km Jan Uiterwijk 44:47
11-07 Brinkloop Diever 5 km Mirjam Boers
Wim van der Lelie
Janny Weurding
27:08
27:37
29:22
08-07 Halve marathon
Bovensmilde
HMAR Anno Brandsema 1:42:22
08-07 Berenkuil Omloop Grolloo 4 EM
10 km
Frank Ottenhof
Marco Bakker
Pieter Stegeman
27:47
44:47
50:34
07-07 Ronde van de Blesse 10 km Jan Uiterwijk 49:12
02-07 Loop Terwispel 10 km Jan Uiterwijk 44:50
01-07 Steeds Beter Run - Eelde 10 km Anno Brandsema 47:30
         
17-06 Midzomerrun - Assendelft 5 km Wim van der Lelie 28:52
17-06 Pipegaelloop -
Hoornsterzwaag
10 km Jan Uiterwijk 46:13
09-06 Kolonieloop Frederiksoord 5 km Roelof Kiers 58:23
21-05 Midden Drentheloop -
Zwiggelte
10 km Anno Brandsema
Ronneke vd Molen
Herma Dijk
47:00
55:10
29:44
13-05 De Hindeloop - Hindeloopen 12 km Jan Uiterwijk 56:34
13-05 Pier Lupkesloop - Tjerkgaast 5,8 km Jan Uiterwijk 25:48
06-05 Ronde van Oranjewoud 10 EM Jan Uiterwijk 1:14:19
30-04 4 mijl van Diever 4 EM Harma Peeks 41:13
27-04 Beiler Koningsloop 5 km



10 km
Erik Muggen
Klaas Haveman
Henk Booiman
Herma Dijk
Rolf Gritter
Henk de Groot
Geert Jan Pottjewijd
Ronneke vd Molen
21:55
23:29
25:34
28:41
43:25
48:32
52:52
53:21
23-04 Enschede Marathon MAR Jan Roeles
Frank Ottenhof
Marco Bakker
Frans Raven
3:34:07
3:46:09
3:47:29
3:58:01
17-04 Klap tot klaploop -
Stadskanaal
10 km Hennie Afman 54:06
         
09-04 Cascaderun - Hoogeveen 5 EM






10 EM
Jack de Jonge
Jan Jager
Henny Steenbergen
Iris Meijering
Annet Zwiep
Harmtje Jager
Roelof Kiers
Frans Raven
Marry Nederhoed
Klaas Haveman
Ronneke vd Molen
Geke vd Heuvel
Geert Woltjer
Simone Loovers
Esther Kerssies
Erik Muggen
33:12
40:48
46:48
47:48
53:48
57:58
58:23
1:20:12
1:25:56
1:28:07
1:30:08
1:30:42
1:30:45
1:32:36
1:34:44
1:35:40
08-04 Woldbergtrail - Steenwijk 25 km Jan Roeles 1:58:06
02-04 4 Mijl van Emmen 4 EM Henny Steenbergen 37:11
01-04 Runnersworld Halve
Marathon - Ommen
HMAR Anno Brandsema 1:42:28
26-03 Annerbos Cross 10 km Anno Brandsema 45:05
25-03 Drents-Friesewold marathon
Diever
10 km Jan Uiterwijk 45:44
18-03 Bonifatiusloop - Dokkum 10 km Jan Uiterwijk 55:23
18-03 Kleine Moere Cross -
Grolloo
8,8 km Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
Klaas Haveman
Geke van den Heuvel
40:47
42:02
45:01
46:00
12-03 Merenloop - Grou 14 km Jan Uiterwijk 1:06:53
11-03 Trimloop AAC - Assen 9 km Janny Weurding 53:08
18-02 Rietplasrun - Emmen 8 km Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
38:16
38:18
12-02 Groet uit Schoorl Run HMAR Geert Woltjer 1:55:20
12-02 Schutrups Wintertrail 8 mijl Pieter Stegeman
Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
57:17
1:00:00
1:00:06
1:04:55
04-02 Rotstergaastloop 15 km Jan Uiterwijk 1:10:58
28-01 Arnaud Magnin Wintercross
Schipborg
8 km Pieter Stegeman
Henriėtte Pepels
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
39:48
41:16
41:42
45:15
21-01 Udikloop - Klijndijk 10 km Anno Brandsema
Henriėtte Pepels
45:19
45:24
15-01 Broekstreker Veldloop -
Ekehaar
8 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Henriėtte Pepels

Erik Muggen
Jannes Bouwmeester
39:22
41:54
42:15
43:58
44:12
14-01 Aalden Rondomme 6,5 km
10 km
Oscar Rensing
Henk Booiman
Ronneke van der Molen
Henny Steenbergen
34:42
51:11
53:35
1:02:17
08-01 Egmond Halve Marathon HMAR Marten Leistra
Simone Loovers
1:43:26
2:16:01
07-01 Nieuwjaarsloop -
Stadskanaal
10 km Pieter Stegeman
Anno Brandsema
Jannes Bouwmeester
42:02
43:52
46:56